Facebook
 
Omgång Rad Datum Hemmalag Bortalag Resultat
1 1 2021-09-13 Alexander Lucas Estarka 99 2-2
1 2 2021-09-13 Vallkoma Gammon 1 3-1
1 3 2021-09-13 Banana Split Järntärning 1-3
1 4 2021-09-13 BG Ambition Kolingens Englar 1-3
1 5 2021-09-13 BG United Kuba Libre 1-3
1 6 2021-09-13 Bye Plague 2-2
1 7 2021-09-13 Caspian Alpha 3-1
.
2 1 2021-09-20 Alpha Alexander Lucas 1-3
2 2 2021-09-20 Estarka 99 Vallkoma 1-3
2 3 2021-09-20 Gammon 1 Banana Split 1-3
2 4 2021-09-20 Järntärning BG Ambition 1-3
2 5 2021-09-20 Kolingens Englar BG United 3-1
2 6 2021-09-20 Kuba Libre Bye 2-2
2 7 2021-09-20 Plague Caspian 2-2
.
3 1 2021-09-27 Alexander Lucas Plague 3-1
3 2 2021-09-27 Alpha Estarka 99 2-2
3 3 2021-09-27 Banana Split Vallkoma 2-2
3 4 2021-09-27 BG Ambition Gammon 1 3-1
3 5 2021-09-27 BG United Järntärning 1-3
3 6 2021-09-27 Bye Kolingens Englar 1-3
3 7 2021-09-27 Caspian Kuba Libre 3-1
.
4 1 2021-10-04 Kuba Libre Alexander Lucas 1-3
4 2 2021-10-04 Plague Alpha 3-1
4 3 2021-10-04 Estarka 99 Banana Split 2-2
4 4 2021-10-04 Vallkoma BG Ambition 1-3
4 5 2021-10-04 Gammon 1 BG United 1-3
4 6 2021-10-04 Järntärning Bye 3-1
4 7 2021-10-04 Kolingens Englar Caspian 1-3
.
5 1 2021-10-11 Alexander Lucas Kolingens Englar 3-1
5 2 2021-10-11 Alpha Kuba Libre 2-2
5 3 2021-10-11 Plague Estarka 99 1-3
5 4 2021-10-11 BG Ambition Banana Split 1-3
5 5 2021-10-11 BG United Vallkoma 1-3
5 6 2021-10-11 Bye Gammon 1 3-1
5 7 2021-10-11 Caspian Järntärning 3-1
.
6 1 2021-10-18 Järntärning Alexander Lucas 0-4
6 2 2021-10-18 Kolingens Englar Alpha 0-4
6 3 2021-10-18 Kuba Libre Plague 3-1
6 4 2021-10-18 Estarka 99 BG Ambition 4-0
6 5 2021-10-18 Banana Split BG United 1-3
6 6 2021-10-18 Vallkoma Bye 2-2
6 7 2021-10-18 Gammon 1 Caspian 2-2
.
7 1 2021-10-25 Alexander Lucas Gammon 1 3-1
7 2 2021-10-25 Alpha Järntärning 1-3
7 3 2021-10-25 Plague Kolingens Englar 0-4
7 4 2021-10-25 Kuba Libre Estarka 99 0-4
7 5 2021-10-25 BG United BG Ambition 4-0
7 6 2021-10-25 Bye Banana Split 3-1
7 7 2021-10-25 Caspian Vallkoma 3-1
.
8 1 2021-11-01 Vallkoma Alexander Lucas 1-3
8 2 2021-11-01 Gammon 1 Alpha 1-3
8 3 2021-11-01 Järntärning Plague 3-1
8 4 2021-11-01 Kolingens Englar Kuba Libre 1-3
8 5 2021-11-01 Estarka 99 BG United 1-3
8 6 2021-11-01 BG Ambition Bye 2-2
8 7 2021-11-01 Banana Split Caspian 0-4
.
9 1 2021-11-15 Alexander Lucas Banana Split 1-3
9 2 2021-11-15 Alpha Vallkoma 2-2
9 3 2021-11-15 Plague Gammon 1 0-4
9 4 2021-11-15 Kuba Libre Järntärning 4-0
9 5 2021-11-15 Kolingens Englar Estarka 99 1-3
9 6 2021-11-15 Bye BG United 0-4
9 7 2021-11-15 Caspian BG Ambition 2-2
.
10 1 2021-11-22 BG Ambition Alexander Lucas 2-2
10 2 2021-11-22 Banana Split Alpha 2-2
10 3 2021-11-22 Vallkoma Plague 1-3
10 4 2021-11-22 Gammon 1 Kuba Libre 1-3
10 5 2021-11-22 Järntärning Kolingens Englar 4-0
10 6 2021-11-22 Estarka 99 Bye 3-1
10 7 2021-11-22 BG United Caspian 0-4
.
11 1 2021-11-29 Alexander Lucas BG United 1-3
11 2 2021-11-29 Alpha BG Ambition 2-2
11 3 2021-11-29 Plague Banana Split 2-2
11 4 2021-11-29 Kuba Libre Vallkoma 2-2
11 5 2021-11-29 Kolingens Englar Gammon 1 2-2
11 6 2021-11-29 Järntärning Estarka 99 1-3
11 7 2021-11-29 Caspian Bye 3-1
.
12 1 2021-12-06 Bye Alexander Lucas 1-3
12 2 2021-12-06 BG United Alpha 4-0
12 3 2021-12-06 BG Ambition Plague 2-2
12 4 2021-12-06 Banana Split Kuba Libre 3-1
12 5 2021-12-06 Vallkoma Kolingens Englar 1-3
12 6 2021-12-06 Gammon 1 Järntärning 1-3
12 7 2021-12-06 Estarka 99 Caspian 2-2
.
13 1 2021-12-13 Alexander Lucas Caspian 2-2
13 2 2021-12-13 Alpha Bye 2-2
13 3 2021-12-13 Plague BG United 1-3
13 4 2021-12-13 Kuba Libre BG Ambition 1-3
13 5 2021-12-13 Kolingens Englar Banana Split 1-3
13 6 2021-12-13 Järntärning Vallkoma 2-2
13 7 2021-12-13 Gammon 1 Estarka 99 2-2
.
14 1 2022-02-28 Caspian Alexander Lucas 3-1
14 2 2022-02-28 Bye Alpha 2-2
14 3 2022-02-28 BG United Plague 3-1
14 4 2022-02-28 BG Ambition Kuba Libre 2-2
14 5 2022-02-28 Banana Split Kolingens Englar 1-3
14 6 2022-02-28 Vallkoma Järntärning 2-2
14 7 2022-02-28 Estarka 99 Gammon 1 3-1
.
15 1 2022-04-18 Alexander Lucas Bye 2-2
15 2 2022-04-18 Alpha BG United 3-1
15 3 2022-04-18 Plague BG Ambition 4-0
15 4 2022-04-18 Kuba Libre Banana Split 2-2
15 5 2022-04-18 Kolingens Englar Vallkoma 2-2
15 6 2022-04-18 Järntärning Gammon 1 2-2
15 7 2022-04-18 Caspian Estarka 99 1-3
.
16 1 2022-04-25 BG United Alexander Lucas 0-4
16 2 2022-04-25 BG Ambition Alpha 2-2
16 3 2022-04-25 Banana Split Plague 4-0
16 4 2022-04-25 Vallkoma Kuba Libre 3-1
16 5 2022-04-25 Gammon 1 Kolingens Englar 1-3
16 6 2022-04-25 Estarka 99 Järntärning 1-3
16 7 2022-04-25 Bye Caspian 3-1
.
17 1 2022-05-02 Alexander Lucas BG Ambition 3-1
17 2 2022-05-02 Alpha Banana Split 3-1
17 3 2022-05-02 Plague Vallkoma 1-3
17 4 2022-05-02 Kuba Libre Gammon 1 3-1
17 5 2022-05-02 Kolingens Englar Järntärning 2-2
17 6 2022-05-02 Bye Estarka 99 1-3
17 7 2022-05-02 Caspian BG United 2-2
.
18 1 2022-05-09 Banana Split Alexander Lucas 2-2
18 2 2022-05-09 Vallkoma Alpha 3-1
18 3 2022-05-09 Gammon 1 Plague 1-3
18 4 2022-05-09 Järntärning Kuba Libre 4-0
18 5 2022-05-09 Estarka 99 Kolingens Englar 0-4
18 6 2022-05-09 BG United Bye 3-1
18 7 2022-05-09 BG Ambition Caspian 0-4
.
19 1 2022-02-14 Alexander Lucas Vallkoma 1-3
19 2 2022-02-14 Alpha Gammon 1 2-2
19 3 2022-02-14 Plague Järntärning 3-1
19 4 2022-02-14 Kuba Libre Kolingens Englar 2-2
19 5 2022-02-14 BG United Estarka 99 3-1
19 6 2022-02-14 Bye BG Ambition 2-2
19 7 2022-02-14 Caspian Banana Split 3-1
.
20 1 2022-02-21 Gammon 1 Alexander Lucas 3-1
20 2 2022-02-21 Järntärning Alpha 2-2
20 3 2022-02-21 Kolingens Englar Plague 0-4
20 4 2022-02-21 Estarka 99 Kuba Libre 2-2
20 5 2022-02-21 BG Ambition BG United 2-2
20 6 2022-02-21 Banana Split Bye 1-3
20 7 2022-02-21 Vallkoma Caspian 3-1
.
21 1 2022-03-07 Alexander Lucas Järntärning 4-0
21 2 2022-03-07 Alpha Kolingens Englar 2-2
21 3 2022-03-07 Plague Kuba Libre 1-3
21 4 2022-03-07 BG Ambition Estarka 99 1-3
21 5 2022-03-07 BG United Banana Split 1-3
21 6 2022-03-07 Bye Vallkoma 0-4
21 7 2022-03-07 Caspian Gammon 1 2-2
.
22 1 2022-03-14 Kolingens Englar Alexander Lucas 2-2
22 2 2022-03-14 Kuba Libre Alpha 1-3
22 3 2022-03-14 Estarka 99 Plague 0-4
22 4 2022-03-14 Banana Split BG Ambition 3-1
22 5 2022-03-14 Vallkoma BG United 1-3
22 6 2022-03-14 Gammon 1 Bye 1-3
22 7 2022-03-14 Järntärning Caspian 4-0
.
23 1 2022-03-21 Alexander Lucas Kuba Libre 2-2
23 2 2022-03-21 Alpha Plague 1-3
23 3 2022-03-21 Banana Split Estarka 99 2-2
23 4 2022-03-21 BG Ambition Vallkoma 1-3
23 5 2022-03-21 BG United Gammon 1 3-1
23 6 2022-03-21 Bye Järntärning 3-1
23 7 2022-03-21 Caspian Kolingens Englar 2-2
.
24 1 2022-03-28 Plague Alexander Lucas 0-4
24 2 2022-03-28 Estarka 99 Alpha 2-2
24 3 2022-03-28 Vallkoma Banana Split 2-2
24 4 2022-03-28 Gammon 1 BG Ambition 3-1
24 5 2022-03-28 Järntärning BG United 3-1
24 6 2022-03-28 Kolingens Englar Bye 1-3
24 7 2022-03-28 Kuba Libre Caspian 0-4
.
25 1 2022-04-04 Alexander Lucas Alpha 2-2
25 2 2022-04-04 Vallkoma Estarka 99 2-2
25 3 2022-04-04 Banana Split Gammon 1 2-2
25 4 2022-04-04 BG Ambition Järntärning 1-3
25 5 2022-04-04 BG United Kolingens Englar 2-2
25 6 2022-04-04 Bye Kuba Libre 3-1
25 7 2022-04-04 Caspian Plague 1-3
.
26 1 2022-04-11 Estarka 99 Alexander Lucas 2-2
26 2 2022-04-11 Gammon 1 Vallkoma 0-4
26 3 2022-04-11 Järntärning Banana Split 3-1
26 4 2022-04-11 Kolingens Englar BG Ambition 4-0
26 5 2022-04-11 Kuba Libre BG United 2-2
26 6 2022-04-11 Plague Bye 2-2
26 7 2022-04-11 Alpha Caspian 2-2
Lagsidor
   
Division 1

grön led Serieschema   grå led Topplistan

grå led Serietabell   grå led Serielagen

Division 2

grå led Serieschema   grå led Topplistan

grå led Serietabell   grå led Serielagen

Regler

grå led Serieregler   grå led Tävlingsregler

Historia

grå led Division 1  grå led Division 2